קובייהבדרך להקמת אתר חברה, עלינו בדרך כלל לבצע לא מעט החלטות. בראש ובראשונה, יש לבחור סגנון עבור האתר ולהבין איזו תדמית אנו רוצים לשדר ללקוח. בהמשך הדרך, נעשית בחירת תכנים, קידום האתר באתרי חיפוש אתרים ועוד שלבים רבים ואחרים. הבחירה על איזה שרת יימצא האתר, אינה תמיד פשוטה. לעיתים קרובות יש לנו דעה בנוגע לאיך שהאתר שלנו אמור להיראות. אנו יודעים מה אהבנו בחברה הזו, ומה לא הסתדר לנו בעין בחברה אחרת, אולם לא תמיד אנו יודעים כיצד לבצע בחירה של שרת לאחסון אתרים. שרתים לאחסון אתרים משמשים אותנו כמקום וירטואלי שעליו יושבים החומרים של האתר. החשיבות של שרת יציב גבוהה מאוד, כיוון שבכל פעם שיש בעיות והשרת נופל, הדבר משפיע ישירות על מי שגולש באתר שלנו. שרת לא יציב עלול להוביל את האתר שלנו לתדמית של אתר לא יציב. גרוע מכך, הלקוח עלול לחשוב כי החברה שלנו חובבנית מהסיבה הפשוטה שהיא בחרה בשרת לא יציב שכזה. זו הסיבה שבחירת שרת יציב עלולה להשפיע באופן עקיף על התדמית שלנו.

שרת VPS - סוגי שרתים

השרתים מותקנים בארונות תקשורת או בחוות מחשבים. שרתים חייבים להיות בתוך חדר ממוזג, כיוון שעבודתם מובילה לחימום של המכשירים, ודורשת קירור בלתי פוסק על מנת לא לפגוע בעבודת המעבד. שרתים מאוחסנים לרוב בארונות נפרדים, כדי לקבל אבטחה ברמה גבוהה, ולמנוע מצב של התעסקות בשרת. שרתי VPS הם שרתים וירטואליים, שאינם נמצאים פיזית על השרת. שרת VPS מאפשר גיבוי גם במצב שהוא דלוק אך גם כאשר הוא מכובה. חברות המספקות השכרת שרתים, מאפשרות לרוב בחירה של שעה מסוימת ביום שבה מתבצע הגיבוי. בצורה זו, הלקוח בשליטה מלאה על החומר באתר בכל רגע, ללא סכנה של איבוד מידע.

תכונות שרת VPS

שרת VPS הוא שרת וירטואלי בעל מעבדים משלו, משתמשים משלו ועוד. הוא מאפשר גישת אדמין מופרדת, ומעניק אבטחה כמו פורטים פרטיים. שרת VPS מאפשר הגדרה של קונפיגורציה ייחודית. בצורה כזו, ניתן להגדיר דברים ללא תלות בשרתי VPS אחרים. שרת VPS מאפשר למחוק קבצים ללא תלות במשתמשים האחרים בשרת. אם חלילה מתבצע ניסיון תקיפה על שרת VPS, הפריצה אינה משפיעה על שרת VPS אחר הנמצא באותו שרת יעודי. בדרך זו, יחד עם האפשרות לגבות את החומר בכל שעה – ניתן להיות בטוחים כי החומר שלנו מוגן תמיד.

כתבות שעשויות לעניין אותך:

אחסון אתר וורדפרס? איך זה עובד? איך מאחסנים אתר על …

תמונה יפה

מזל טוב, אתם עומדים להשיק אתר אינטרנט חדש. הכל כמעט מוכן, העיצוב מדהים, יש לכם חברה מקצועית שבונה את האתר, כבר קיבלתם הצעות מחיר לקידום האתר ממספר חברות, אבל יש עוד עניין אחד לא סגור - עוד לא מצאתם חברת אחסון אתרים.

קובייה

מה זה שרת VPS? ולמה צריך כזה? בדרך להקמת אתר …

המשחק נגמר

שרתי משחק ברשת התפתחות משחקי הרשת למרות שהמחשבים בכלל והמחשבים …

כתיבת תגובה