איך מאחסנים אתר על שרת?

אם כבר הקמתם אתר אינטרנט ברשת, שילמתם על עיצוב, הכנסתם אליו טקסטים והשקעתם בו זמן – הגיע הרגע לחשוב על אחסון אתרים. כל אתר ברשת, קטן או מסחרי, מוכרח להיות מאוחסן ע”פ שרתים. השרת הזה זה מחשב ענק עם יכולות אדירות המאפשר לגבות מס’ רב מאוד של קבצים

מציאת ספק שירותי ענן זהו לא עניין של מה בכך, לא כל חברה היא איכותית, בדיוק בגלל זה צריך לברר מספר פרטים –

שרת על ענן

איזה שרת זה? – ברשת קיימות לא מעט טכנולוגיות שונות, אתרים באינטרנט מתוכננים בתצורות שונות ולא כל סוג שרת יכול לאחסן את האתר שלכם. חשוב מאוד לשאול אם השרתים של החברה שבחרתם רלוונטיים לאתרכם.

אמינות החברה – שרת שנופל מזיק לאתרכם, במיוחד אם זה פורטל מכירות. כל שנייה בה אתר האינטרנט לא פועל בשבילכם זה הפסד כסף. יש צורך בחברה מוכרת ואמינה, כזו שתוכל לתחזק את השרתים שברשותה ולהתמודד היטב עם תקלות במקרה חירום.

חבילת אחסון אתרים – איזו חבילת אחסון כדאי לכם לקנות? כמה זה יעלה לכם? כמו בכל ביצוע עסקה, מאוד חשוב לברר מה אתם מקבלים ביחס לתשלום. צריך לבדוק את גודל של חבילת האחסון ומהירות גלישה.

שרת בחו”ל או בארץ – מי שמחפש ביטוי כללי 2 במחיר נמוך מאוד, אולי ימצא את עצמו קונה שרת אחסון בקצה העולם. שרתים שכאלה פועלים לאט יותר, הקצב של העברת הנתונים יכול להיות איטי בצורה מרגיזה ובסיטואציה של תקלה – אולי לא יהיה למי לפנות.

והפרט החשוב ביותר – בדקו עם חברת האחסון שמבצעים גיבוי של התכנים על השרת, פרט זה כנראה יחסוך לכם בלגן גדול.

אז מה עושים עכשיו?

אחרי שבחנתם את העניינים החשובים הללו, זה הזמן להשוות מספר הצעות. ככלות הכל, ודאי תרצו להיות בטוחים שהנכם זוכים בשירות הכי טוב שיתן לאתרכם מהירות גלישה טובה.

עם האינפורמציה שכאן לבחור חבילת אחסון לאתר העתידי שלכם לא אמורה להיות עבודה מסובכת במיוחד, דרך צלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *